Kandidát 13. Mgr. Dušan Ramírez

(nar. 24.01.1990, bez politické příslušnosti, učitel základní školy)

Jmenuji se Dušan Ramírez, jsem ženatý, mám jedno dítě a v podstatě celý svůj život bydlím v Chrastavě. Vystudoval jsem Střední školu strojní a elektrotechnickou v Liberci. V oboru jsem nicméně nezůstal a vystudoval jsem bakalářský i navazující magisterský program na Technické univerzitě v Liberci obor učitelství pro druhý stupeň ZŠ. Mezi mé aprobační předměty patří angličtina a informatika.

V roce 2013 jsem během svých studií nastoupil na pozici učitele na ZŠ Chrastava na částečný úvazek, který se postupem času změnil na úvazek plný.  Po těch letech mne práce učitele stále naplňuje a baví. Děti jsou naše budoucnost je motto, se kterým se naprosto ztotožňuji, a proto vzdělávání dětí považuji za jednu z nejdůležitějších věcí.

Mezi mé záliby patří sport, především florbal, který aktivně hraji v Liberci za tým Panthers Liberec. Od roku 2011 do 2021 jsem také vedl kroužek florbalu, který měl veliký úspěch. V této aktivitě bych se rád opět vrátil a pokračoval v ní. Mé cíle se nezměnily a rád bych se podílel na rozvoji našeho města ve všech oblastech.