Doporučení příznivcům Starostů pro Liberecký kraj aneb jak zvolit naše kandidáty do zastupitelstva města:

  1. Doporučení pro ty, kteří chtějí, aby Starostové pro Liberecký kraj získali co největší počet mandátů, pozici starosty a dalších míst v radě: Jedním křížkem označit kandidátní listinu Starostové pro Liberecký kraj. Tzn. 19 hlasů a maximální šanci na co největší číslo volební strany, tím pádem maximálního počtu mandátů a maximálního vlivu při volbě starosty, místostarosty a dalších členů rady.
  2. Doporučení pro ty, kteří sice chtějí, aby Starostové pro Liberecký kraj získali pozici starosty a dalších míst v radě, ale velmi jim záleží i na zisku mandátů některých osobností na jiných kandidátkách. Jedním křížkem označit kandidátní listinu Starostové pro Liberecký kraj a k tomu křížky pro kandidáty z jiných stran (čím méně, tím lépe pro nás).
  3. Doporučení pro ty, kteří nám sice fandí, ale je pro ně prioritní si zakřížkovat všech 19 kandidátů napříč volebními stranami. Zakřížkovat si svých 19 favoritů. Čím více jich bude na naší kandidátce, tím lépe pro nás.
  4. Doporučení pro ty, kteří fandí jiné volební straně, ale některým z nás také. Jedním křížkem označit jinou kandidátní listinu a k tomu křížky pro kandidáty z naší kandidátky (čím více, tím lépe pro nás).

Děkujeme za každý hlas dle výše uvedených variant.

Přejeme Vám šťastnou volbu!

K tématu také čtěte: Volební matematika,  Ideálně vyplněný hlasovací lístek